Skip to main content

Portal Randkowy dla Katolików w Formie Ogłoszeń  jestes.pl ~

Odpowiedzi na Pytania:

 


Dla kogo jest serwis jestes.pl?
- dla katolików, przeważnie praktykujących, ale i dla tych mniej praktykujących też :) Ogólnie dla wszystkich, dla których wiara katolicka coś znaczy. Dla jednych może znaczyć bardzo dużo, dla innych obecnie mało.

Co wyróżnia tę stronę od innych portali randkowych?
- możliwość zamieszczenia większej ilości informacji o sobie oraz bardziej rozbudowana wyszukiwarka — zwróć uwagę — że na części portali randkowych wyszukiwarka sprowadza się tylko do podstawowych kryteriów takich jak wyszukanie po wieku, regionie itp.. - u nas jest inaczej — ale potrzeba wielu ogłoszeń, aby wykorzystać tę moc :)

Czy strona jest bezpłatna?
- tak, obecnie całkowicie bezpłatna, w przyszłości planowane jest uruchomienie płatnej subskrypcji — co jest już uwzględnione w regulaminie, ale obecnie z powodu promowania strony i niewiedzy jak strona się rozwinie — subskrypcje są zawieszone i obecnie nie ma żadnych opłat.

Czy dane z twojego ogłoszenia są bezpieczne?
- z naszej strony gwarantujemy, że wszystko to, co umieściłaś/umieściłaś w swoim ogłoszeniu — nie zostanie przez nas wyświetlone/wykorzystane poza serwisem jestes.pl

Po rejestracji:
By dodać ogłoszenie kliknij "Dodaj/Edytuj Ogłoszenie". By edytować ogłoszenie kliknij "Dodaj/Edytuj Ogłoszenie" a potem "Edytuj". By usunąć ogłoszenie kliknij "Dodaj/Edytuj Ogłoszenie" i potem "Usuń" (bez ogłoszenia nie da się Ciebie znaleść za pomocą wyszukiwarki na stronie - nie ma wiec zbytnio potrzeby usuwania konta, ale jeśli chcesz je usunąć - napisz do nas).

Jak można się skontaktować z jestes.pl?
- poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czy można zgłosić jakiś pomysł na zmiany na stronie, pomóc w jej promocji/rozwoju/pozycjonowaniu?
- tak, pomysły/propozycje (również i te płatne) prosimy kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Jeśli portal spodobał się Tobie i unmieściłeś/łaś link na swojej stronie/blogu/forum prowadzący do jestes.pl - dziękujemy - przyda się w pozycjonowaniu.